Hakkımızda

Sizin için özel tasarımlar...

Önsöz ?

Düşünün ki mesleğinizde bilginin sınırı yok…

Sürekli öğrenmeyi gerektiren bir mesleğiniz var…  Yenilikçi olmanız, hayal dünyanızın sınırlarını sürekli zorlamanız gerekiyor…Yenilikçi olma ve üretme arzunuz hiç bitmiyor, tükenmiyor… Çünkü ürettikleriniz sizi yaşatıyor, asla yok olmuyorsunuz…

1999 yılı itibarıyla mimar olarak başladığım profesyonel iş hayatında ‘sözcükler ile değil yaptıklarınız ile ödüllendirildiğinizi’  tecrübe ettim.

Bugün edindiğim tecrübeler ile mesleki yaşantıma yön verirken felsefem ‘iyi tasarım’ anlayışını ortaya koymak üzerine kurulu bir anlayıştır. Çünkü ‘İyi tasarım’ yenilikçi, estetik, kullanışlı ve fonksiyoneldir, bilgi birikimi gerektirir.

Bu bağlamda profesyonel bir tasarımcı olarak müşterilerimin taleplerini doğru algılamak önceliğimdir. Doğru anlaşılmış müşteri talepleri sonrasında kendi beğenilerim, tecrübem, stilim arasında denge sağlıyor; kaliteli üretim, doğru malzeme seçimleri ve etkin şantiye yönetimi ile tasarımlarımı hayata geçiriyorum. Tasarımlarım kağıt üzerinde değil, iş tesliminde tam anlamıyla müşteri beklentilerini karşılamışsa gerçek değerini alıyor. İşte o zaman sizi ödüllendiren yaptıklarınız oluyor…

Burcu TURAN

Mimar

Biz Kimiz ?

DesignWork İç Mimarlık & Tasarım, 1999 yılından bugüne çeşitli projelerde tasarım ve şantiye alanlarında görev almış olan Mimar Burcu Yaşar Turan tarafından 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Bugün Mimarlık – iç mimarlık & inşaat alanlarında hizmet vermek üzere mimar, iç mimar, tasarımcı, satın alma ve inşaat alanlarında uzman ekibi ile İstanbul nişantaşı’ndaki ofisinde proje ve uygulama çalışmalarına devam etmektedir.

Design Work İç Mimarlık, DREAM MORE mottosu ile yola çıkmış ve hayalleri gerçeğe dönüştürmeyi ilke edinmiştir. Ekip olarak çalıştığımız her projede yaratıcılığımız ve hayal gücümüzü, profesyonel tecrübemiz ile birleştirerek özgün tasarımlar ve mekanlar ortaya koymaktayız.

Firmamız ‘iyi tasarım‘ anlayışı ile çıktığı yolda geleceğin tasarımlarına yön vermeye devam edecektir.

Ekibimiz

Burcu TURAN
Yulia ELBİR
İsmail HAKKI
Ferhat SEDEF
Adem ÖZDEN
Mehmet KALKAN
Yiğit Portakal
Damla DERİN
Pırıl PORTAKAL
Doruk DEMİR
Züheyla YAŞAR
Eren Görkem GÜRBÜZ